9710 NERO MARQUINIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9710 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 173cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1304kg |
| Block | 9710 |
| Color | BLACK |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 337cm / 133inch |
| Height | 173cm / 68inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 652kg |